WŁAŚCICIEL

JOANNA TYRPA
Pełni funkcję prezesa zarządu w firmie Enterprise House Sp z o.o.

Analityk i Konsultant Biznesu, Zarządzania i Rozwoju, Project Manager, Coach.  Ponad 2500 godzin konsultingu dla ponad 100 firm z ponad 70 branż od startupów po korporacje i klientów indywidualnych. Pracowała m. in. w branży IT na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Międzynarodowego oraz Dyrektora ds. Projektów Europejskich. Duże doświadczenie we współpracy na płaszczyźnie międzynarodowej w zakresie marketingu, handlu i finansów.

Z wykształcenia filolog germanista oraz ekonomista. Ukończyła Germanistykę oraz studia podyplomowe Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu. Zdobyla międzynarodowe certyfikaty: zarządzania projektami PRINCE2 PRACTITIONER oraz doradztwa finansowego EUROPEAN FINANCIAL GUIDE, ukończyła m.in. Kurs Trenerów Zarządzania; Akademię Mistrzów Treningu Aciton Learning oraz Case Study.

Pasja: Warsztaty z zarządzania komunikacją, , książki z psychologii biznesu i podróżnicze, kino domowe z mężem i dziećmi, działania na rzecz rozwoju młodzieży i rodziny (m.in. promuje program Archipelag Skarbów), bieganie, West Coast Swing.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY, ZESPÓŁ ENTERPRISEHOUSE.PL