JOANNA TYRPA
Konsultant Biznesu, Zarządzania i Rozwoju, certyfikowany Project Manager, Coach. Pełni funkcję prezesa zarządu w firmie Enterprise House Sp z o.o. Specjalizuje się w strategiach budowania komunikacji, zespołów i współpracy w organizacji i zarządzaniu, marketingu i handlu. Ponad 2500 godzin konsultingu dla ponad 100 firm z ponad 70 branż od startupów po korporacje. Pracowała m. in. na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Międzynarodowego oraz Dyrektora ds. Projektów Europejskich w branży IT. Posiada duże doświadczenie we współpracy międzynarodowej w zakresie handlu i finansów.

Z wykształcenia ekonomista oraz filolog germanista. Ukończyła studia podyplomowe Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu. Zdobyła międzynarodowe certyfikaty: zarządzania projektami PRINCE2 PRACTITIONER oraz doradztwa finansowego EUROPEAN FINANCIAL GUIDE, ukończyła m.in. Kurs Trenerów Zarządzania; Akademię Mistrzów Treningu Action Learning oraz Case Study.

Pasja: Psychologia biznesu, metodyki zarządzania projektami, film, działania na rzecz rozwoju młodzieży i rodziny (m.in. promuje program Archipelag Skarbów).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY, ZESPÓŁ ENTERPRISEHOUSE.PL